ארנק לגבר עם כיתוב
ארנק לגבר עם כיתוב

ארנק לגבר עם כיתוב

ארנק לגבר עם כיתוב:
ב רודי מוצרי עור מייצרים את ה ארנק לגבר עם חריטה – למעשה – ארנק לגבר עם הקדשה הטוב בארץ ומהטובים בעולם.

ארנק עם תמונה:

בעבר היה ניתן לרכוש גם ארנק לגבר עם תמונה אך לאחר תקופה קצרה היה צץ ריח הצריבה בארנק העור שזהו למעשה ריח של עור שרוף ולא נעים לכן הוחלט לא לבצע יותר ארנק לגבר עם תמונה שכן נדרש לצרוב את הארנק בלייזר.

ארנק לגבר עם צריבת תמונה:

כך שלמעשה אצלנו לא ניתן להזמין ארנק לגבר עם צריבת תמונה

ארנק עם כרטיסים

לרודי מוצרי עור מבחר רב של ארנקים מעור לגברים ולנשים וכל ארנק מכיל תאים לכרטיסי אשראי

ארנק לגבר עם כרטיסים, קיימים ארנקים לגברים עם יותר כרטיסים ופחות כל נושא ארנקים לגברים עם כרטיסים מופיע בתיאור של כל ארנק עור וארנק.

ארנק חכם לגבר:

ארנק חכם לגבר הינו ארנק שבאמצעות לחיצה על כפתור כל כרטיסי האשראי קופצים לפי סדר מסויים כ 2 ס”מ מעל הארנק על מנת שנוכל לבחור באיזה מהכרטיסים עלינו להשתמש.

דוגמא ל ארנק חכם לגבר:Men’s Leather Wallet

Men Wallet

wallet

www.oldangler.com

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.