חלום של מתנה לגבר.

חלום של מתנה לגבר.
מי לא אוהב מתנה, אין חיה כזו, אז די עם האגדה האורבנית שאומרת כי גברים לא אוהבים מתנות. שונא מתנות יחיה, חחח…
את המתנות של “רודי מוצרי עור” גברים אוהבים ועוד איך. הם עפים על ארנקי העור שלנו עם ההטבעה האישית. הם מתרגשים אשש מהחריטה על הארנק.
רודי בלעדיים ויחידים בארץ, המתמחים בהטבעות אמיתיות על ארנקי עור. 100% עור אמיתי איטלקי.
בקיצור ולעניין, אם הגבר שלך חוגג יומולדת באוגוסט, למה את מחכה? מומלץ לך לשריין כבר עכשיו את אחד מהדגמים החלומיים באתר, הקיימים במבצע היסטרי.
עכשיו נותר לך לחשוב על משפט פצצה שיחרט לנצח על העור, בזהב או כסף ותוך 5 ימים המשלוח המהיר אצלך בבית.
חלומות מתגשמים והזמנה למתנה חלומית כזו   מתבצעת באתר אונליין www.rudi.co.il
ניתן גם להגיע לחנות החדשה להזמנה והטבעה במקום: המרד 29 בית התעשיינים, תל אביב.
וואטסאפ שירות לקוחות עומד לרשותך 054-4333988
טלפון: 03-5171115

נכתב ע”י: פרח דה-מדונסה, יוצרת תוכן.

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.