ארנק עור מתנה לגבר.

ארנק עור מתנה לגבר.

ארנק עור מתנה לגבר. 
יש ארנקי עור ויש ארנקי עור עם חריטה אישית. וזה ההבדל הגדול בינינו לבין האחרים.
בטח רצות לך בראש עשרות רעיונות למתנה לגבר, אך על רעיון מקורי שכזה עם ארנק עור איטלקי והטבעה אישית, לא חשבת…
עכשיו את יודעת, עכשיו את הולכת לפגוש אצלנו באתר מאות דגמים מושלמים של ארנקי עור, כולם מעור איטלקי 100% עור אמיתי בעיצוב קלאסי נקי כמו שכל גבר אוהב.
ההתמחות שלנו היא מתנות מקוריות לגבר.
הבלעדיות שלנו היא הטבעות אמיתיות על ארנקי עור.
“רודי מוצרי עור” כבר למעלה משלושה עשורים של איכות ומקצוענות.
רק אחרי שתבקר באתר הבית www.rudi.co.il תבינו למה כל הבחורות עפות על הארנקים שלנו, ולמה כל הגברים עפים על עצמם. ככה זה, כשיש מתנה מקורית של פעם בחיים.
אתם בוחרת את אחד הארנקים שהכי אהבת באתר,   מחליטה על משפט או פסוק מהתורה, כולל צבע הטבעה ומתחילה להתרגש.
אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים ומאמינים שכל הפתעה מתחילה באריזה יפה.
את הארנק תקבלי בתוך קופסת עץ שחורה ומהודרת או קופסת עץ מדליקה, באריזת הפתעה עם פרח וברכה.
הזמיני כבר היום מתנה לגבר ותוך 2 ימי עבודה המשלוח אצלך.       
 www.rudi.co.il
 03-5171115
החנות החדשה: המרד 29 בית התעשיינים, תל אביב.

נכתב ע”י: פרח דה-מדונסה, יוצרת תוכן.

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.