פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
תיקי מנהלים
כל מנהל צריך תיק מנהלים. הטייטל מחייב גם התפקיד. תיק מנהלים מעור איטלקי איכותי, 100% עור המיוצר באיטליה, הוא must have .
כל איש עסקים יודע שלפני הכל ואחרי כרטיס הביקור, יש לאמץ תיק מנהלים יוקרתי ושימושי ליום יום.
תיקי המנהלים הידועים בעולם מבית היוצר של old angler מיובאים לארץ בלעדית ע”י “רודי מוצרי עור” ומיוצרים מעור בופאלו או ברידג’ בפירנצה שבאיטליה בעבודת יד איטלקית מסורתית וסטנדרט ייצור גבוה עם בקרת איכות גבוהה.
תיקי המנהלים ותיקי העבודה לאנשי עסקים מתאפיינים במראה קלאסי נקי, מאד נוחים לאחיזה ולנשיאה ביד ופרקטיים ביותר לאחסון וארגון ניירת ומסמכים, תוך חלוקה אופטימלית לתאים.
תיקי העור של אולד אנגלר חביבים ביותר על אנשי עסקים של צמרת המגזר העסקי בישראל, עורכי דין ורואי חשבון, יזמים, אנשי נדל”ן ואנשי הייטק.
ניתן להשיג בחנות השואו רום של Rudi בתל אביב ובהזמנה באתר.
www.rudi.co.il
03-5171115
www.labiondatlv.com

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.