תיקי עסקים מאיטליה
תיקי עסקים מאיטליה

תיקי עסקים מאיטליה

תיקי עסקים מאיטליה
לבקשת הלקוחות ולאור הביקוש, הגיע משלוח חדש במהדורה מוגבלת של תיקי עור למנהלים ואנשי עסקים במראה ייצוגי ועיצוב קלאסי.
תיקים מעור איטלקי 100% עור אמיתי made in Italy
תיקי העור של המותג האיטלקי יוקרתי old angler כולל את הבסט סלר שבדגמים המובילים בקטגורית תיקי עבודה, תיקי מנהלים ותיקים לאנשי עסקים.
תיק מעור איטלקי אמיתי המיוצר באיטליה, מהווה אסמכתא לאיכות גבוהה ואחריות יצרן.
בין אם אתם אנשי הייטק, אנשי עסקים או מנהלים,  תיק עור לעבודה השוטפת, לפגישות ועסקים, חייב להיות איכותי, קלאסי ויוקרתי כמו שרק האיטלקים של איטליה יודעים לייצר, וזה מתבטא ברמת הגימור והדיוק, הנוחות והיופי שבתיק לשנים רבות. 
ראו הזמנה זו אישית ובואו לבקר בחנות התצוגה החדשה בתל אביב.
רחוב המרד 29 בית התעשיינים  03-5171115 
אתר: www.rudi.co.il

פרח דה-מדונסה, עורכת תוכן.

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.