תיק עסקים

תיק עסקים

פרח דה-מדונסה. עורכת ראשית.
תיק עסקים.
כל איש עסקים שמכבד את עצמו ואת המקצוע אותו הוא מייצג, יודע גם שאינו יכול להתפשר על כל תיק עסקים.
התפקיד מחייב, הסטטוס דורש וההופעה הכללית מחייבת גם.
תיק עסקים יוקרתי מעור איטלקי הוא מאסט וחובה לכל עורך דין צעיר, שמתחיל את צעדיו הראשונים בעולם המשפט וייצוג לקוחות המשרד.
כרטיס הביקור הראשוני מלבד דרס קוד בלבוש, הוא תיק עסקים מעור.
תיקי העסקים מעור איטלקי של המותג האנגלי היוקרתי old angler נחשבים לטובים ביותר. הם מיובאים ומשווקים בלעדית ב- “רודי מוצרי עור” ומיוצרים מעור בופאלו או ברידג’ בפירנצה שבאיטליה בעבודת יד איטלקית מסורתית, תחת סטנדרטים מוקפדים ביותר.
צמרת עולם העסקים בישראל ובעלי מקצועות חופשיים הם חלק מלקוחותינו הנאמנים, כמו גם עורכי דין צעירים, היוצאים לראשונה לשוק העבודה ומחוייבים לתיק עסקים מעור יוקרתי ומראה מכובד.
את קולקציית תיקי העסקים ניתן להשיג בחנות השואו רום של Rudi בתל אביב ובאתר אונליין.
www.rudi.co.il
03-5171115
www.labiondatlv.com

תיק עסקים

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.