מתנה רומנטית לאהוב?
מתנה רומנטית לאהוב?

מתנה רומנטית לאהוב?

מתנה רומנטית לאהוב?
אתם בחרתם כבר כמה שנים ברציפות את המתנה שלנו כמתנה הכי רומנטית ומקורית לחג האהבה ודווקא בגללכם ובשבילכם, כל שנה לכבוד ט”ו באב, Rudi מוצרי עור מתכננים לכם חגיגת מבצעים מטורפת של דגמים מובילים הנחשבים לחביבי הקהל.
תכלס’, השנה את רק צריכה לבחור דגם שבמבצע ומשפט מנצח שיחרט לנצח על הארנק ואנו כבר נדאג שזה יגיע אלייך הכי מהר שאפשר בתוך קופסא משגעת ואריזת הפתעה מקסימה.
וכמו שאת התאהבת בו ממבט ראשון, כך הוא יתאהב בארנק החדש שלו, את תראי הוא יעוף עליו מרוב התרגשות.
נסי לדמיין ארנק עור עם הטבעה אישית בזהב… וזה קבוע אצלו בכיס לכל מקום שילך. אהובך לא ישכח לך את זה.
מומלץ להקדים הזמנות לט”ו באב, המלאי מוגבל.
אתר הבית להזמנות: www.rudi.co.il
למענה מהיר התקשרי: 03-5171115
חנות השואו רום החדשה: המרד 29 בית התעשיינים, תל אביב.

נכתב ע”י: פרח דה-מדונסה, יוצרת תוכן.

YoavRudi

רודי מוצרי עור מציעה קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים, ועוד. כל אלו ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985. גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנה לחג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף או ללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסיים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם “בית”, שמכבד את הלקוח תמיד. העורות המשמשים את רודי מוצרי עור נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ”ל של Rudi.co.il). במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ’ה שבאיטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, מעורות רכים ונעימים למגע. זהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים, אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע”י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.