ברוכים הבאים לאתר של חברת רודי מוצרי עור בע"מ.

רודי מוצרי עור מציע קולקציה רחבה ואיכותית של מוצרי עור איטלקי אמיתי כגון: תיקי עור לגברים, ארנקי גברים, תיקי נשים, ארנקי נשים, תקים למחשבים ניידים, חגורות עור, תיקי מנהלים, תיקי מעצבים מעור איכותי לאנשי עסקים ברמת גימור איטלקית וידע שנרכש בחברתנו מאז שנת 1985.

גולת הכותרת וההתמחות של חברת רודי מוצרי עור הינה ארנקי עור לגבר, מתנה ליום הולדת/ נישואין/ תפקיד חדש/ גיוס/ מתנת שחרור/ מתנה ליום האהבה ומתנת חג, עם הטבעה אישית בזהב/ כסף וללא צבע. רודי הינו בלעדי וייחודי בארץ להטבעות על מוצרי עור באופן מקצועי ואיכותי ביותר.

אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בעיצוב מוצרים קלאסים לגבר ולאנשי עסקים, המעוניינים לקבל את המוצר הנכון שיעניק בטחון וחן, לתקופה ארוכה, מוצר עם בית שמכבד את הלקוח תמיד.

העורות המשמשים את רודי מוצרי נרכשים וממוינים על ידי יואב רודי (הבעלים והמנכ"ל של Rudi.co.il) במפעל שנחשב לאחד הטובים בעולם הממוקם בסנטה קרוצ'ה איטליה. כל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד מעורות רכים ונעימים למגע וזהו בעצם ההבדל הגדול בין עורות איכותיים לעורות פשוטים. אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על רמות ביצוע גבוהות במיוחד ע"י אנשי בקרה מקצועיים שמלווים את כל תהליכי הייצור.

×

עגלת קניות